چاپ بنر فوري سام چاپ بنر فوري سام .

چاپ بنر فوري سام

مراحل و روش هاي ساخت تابلو لايت باكس

مراحل و روش هاي ساخت تابلو لايت باكس

در ساخت تابلو لايت باكس, از گونه هاي باكس هاي نوراني به كار گيري مي شود . غالبا ساختار و استراكچر اين گونه تابلوها , از محصول هايي مانند پلاستيك , آلومينيوم يا اين كه چوب مي‌باشد . در‌اين اين راه , تصوير مارك يا اين كه هر گونه تصوير ديگر را داخل باكس قرار مي دهند و از نصيب عقب , به آن تصوير , لوگو يا اين كه پوستر و يا اين كه هر دسته تصوير ديگر , نور و روشنايي افشاني مي نمايند . از مزاياي دوچندان بزرگ لايت باكس, اين است كه به راحتي هر چه تمام خيس مي توان , تصوير يا اين كه پوستر باطن آن را , با نصويري ديگر جايگزين كرد و اين به تنوع قسمتي به تابلو و فروش توليدات ياري شاياني ميكند .

اشكال لايت باكس وكاربرد آن

 

تابلوهاي لايت باكس به سازه هايي اطلاق مي گردد كه بطور معمول در قالب يك باكس آلومينيومي , چوبي ام دي اف , پلاستيك ( پلكسي ) ساخته مي شود و شيوه آن نيز از محصول فلكسي , پلكسي گِلَس ( رنگي و كريستالي ) و . . بوده كه در انواع بدون نور و يا با نور اس ام دي قابل ساخت هست .

 تابلو لايت باكس

به عبارتي لايت باكس به تابلو هايي كه نور پردازي آن از پشت تصوير انجام مي پذيرد و به صورت يك باكس مي باشد لايت باكس اطلاق مي شود اين مدل تابلو در ضخامت هاي متفاوت و با متريال متنوع قابل توليد و عرضه مي باشند .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۵۲:۳۲ توسط:كمالي موضوع: