چاپ بنر فوري سام چاپ بنر فوري سام .

چاپ بنر فوري سام

ايده هاي برتر چاپ ديجيتال براي موفقيت در كسب و كارها

در سال هاي اخير پيشرفت تكنولوژي، حوزه هاي اقتصادي را تحت تاثير گذاشت. يكي از بخش هاي مهم كه از اين پيشرفت هاي خاص سود برد، صنعت چاپ بود.

در نتيجه اين تغييرات اساسي، كسب و كار چاپ در سال هاي اخير پيشرفت زيادي كرد و انتظار رشد اين كسب و كار در سال هاي آتي به وجود آمد. با توجه به پيش بيني هاي اخير اسميت پيرا (Smith Pira)، تخمين زده مي شود كه قيمت چاپ ديجيتال تا سال 2024 حدود 225 درصد رشد كند. با توجه به رقابت زياد در صنعت چاپ، خيلي ضروري است كه صاحبان كسب و كار با هوشمندي تصميم بگيرند.

اگر دوست داريد يك كسب و كار چاپ ديجيتال راه اندازي كنيد و در آينده موفق باشيد بايد از ايده هاي موفقيت آور هم باخبر باشيد. خيلي از افراد به دنبال مراكزي هستند كه برايشان طرح هاي مناسب محصولات و خدماتشان را ارائه دهد. صنعت چاپ خيلي گسترده است به طوري كه اگر با ايده هاي خلاقانه تلفيق شود نتايج فوق العاده اي به بار خواهد آورد.

ما در اين مقاله به شما ايده ها و پتانسيل هاي چاپ ديجيتال را معرفي مي كنيم. اگر يك استارت آپ باشيد يا شركتي كه به خدمات چاپ ديجيتال نياز دارد، اين مقاله خيلي سودمند خواهد بود.

ايده هاي خيلي زيادي وجود دارد، ولي ما در اين مقاله فقط به ايده هاي موفق و اثبات شده مي پردازيم. 
بياييد چند مورد از ايده هاي برتر چاپ ديجيتال را با هم بررسي كنيم :

چاپ روي تيشرت

امروزه مردم دوست دارند افكار و باورهاي خود را با جملات، طرح ها و تصاوير روي تيشرت هاي خود به نمايش بگذارند. از اين رو اشتياق به چاپ روي تيشرت روز به روز در سراسر جهان افزايش پيدا مي كند. اين نوع انگيزه ايده هاي جديد مي آورد. شركت هاي چاپ ديجيتال مي توانند با طراحي يك سايت دايناميك، خدمات چاپ روي تيشرت را به صورت آنلاين به علاقمندان ارائه دهند. نمونه هاي خارجي اين كار بسيار زياد است و در ايران نيز مي توان با كيفيت بسيار عالي اين نوع از خدمات چاپ را ارائه داد.

چاپ روي ليوان

اگر ايده هاي جالبي براي ساخت آيتم هايي مثل ليوان و فنجان داريد، چاپ روي ليوان بيزينس خيلي ايده عالي است. اگر امكانات چاپ روي ليوان را داريد به راحتي مي توانيد لوگو، طرح و تصوير را روي ليوان چاپ كنيد. براي راه اندازي چنين كسب و كاري و ارائه خدمات از طريق اينترنت به ليوان هاي سفيد، دستگاه هاي چاپ ديجيتال، امكانات براي ثبت سفارش به صورت آنلاين نياز داريد. اين امكانات با هزينه كمي قابل تهيه است. گفتني است ارائه خدمات در قالب تجارت الكترونيك بدون گرفتاري و خيلي آسان انجام مي گيرد.

تجارت، چاپ كارت ويزيت

شروع يك كسب و كار و ارائه خدمات چاپ كارت ويزيت يك كار سودآور ديگر است. كسب و كارها براي اين كه جزئيات خدمات و اطلاعات تماس خود را براي ديگران بيان كنند، به كارت ويزيت نياز دارند. به همين سبب كسب و كارهاي حرفه اي تمايل دارند كارت ويزيت هاي منحصر به فرد خود را داشته باشند. از اين رو چاپ كارت ويزيت هم با سرعت در حال رشد است و نياز به اين خدمات بيش از پيش احساس مي شود. با راه اندازي چنين كسب و كاري به راحتي مي توان سود زيادي به دست آورد.

چاپ كارت دعوت

در عروسي ها و فستيوال ها، چاپ كارت دعوت سود زيادي دارد. مردم دوست دارند طرح كارت هاي آن ها منحصر به فرد باشد. پيام هاي دلخواه خود را روي طرح هاي مدرني چاپ كنند. با به كار گذاشتن امكان طراحي و سفارش روي وب سايت نه تنها مي توان هم سو با نياز هاي مشتري ها عمل كرد، بلكه روند ارائه خدمات را هم مي توان بهينه كرد.

تابلو و چاپ بنر

چاپ بنر يا يك طرح خوب براي فعال سازي كمپين هاي تبليغاتي بسيار موثر است. بنر هايي كه عكس ها و طرح هاي جذاب دارند، مي توانند با يك نگاه توجه مشتري هاي بالقوه را جذب كنند.

بنر ها را مي توان در همه مكان ها با اهداف تبليغاتي، آموزشي و راهنمايي استفاده كرد. شما هر روز شايد با دهها مورد از اين نوع چاپ رو به رو شويد. طرح و كيفيت چاپ دو عنصر خيلي كليدي در اثربخشي اين نوع چاپ هستند.

چاپ اتيكت و برچسب ها

خيلي از كسب و كارها، شركت ها و كارخانه ها به اين نوع آيتم ها نياز دارند. ارايه اين خدمات براي بسياري از استارت آپ ها مي تواند بهروري خوبي داشته باشد. با اين حال شما بايد قبل از سرمايه گذاري پول هاي با ارزش خود، مزايا و معايب بالقوه اين نوع چاپ را هم در نظر بگيريد.

خريد و فروش، چاپ روي پاكت

در حين خريد و فروش شايد متوجه شده ايد كه بسياري از فروشنده هاي خوش نام، لوگو يا عكس برند خود را روي پاكت ها چاپ مي كنند. يك منطقي پشت اين قضيه است؛ فروشنده ها معتقدند كه خريدار برند آن ها را به خاطر مي سپارد و در خريد هاي بعدي هم به مغازه آن ها مراجعه مي كند. از اين رو چاپ روي پاكت را خيلي درخواست مي كنند. داشتن چنين كسب و كاري مي تواند به نيازهاي مشتري ها پاسخ دهد و سود بسيار زيادي را هم براي شما به ارمغان مي آورد.

چاپ بروشور يا كاتالوگ

يك بروشور با طرحي منطقي و زيبا، خيلي سريع مي تواند جريان كار، چشم انداز، خدمات، كالاها و اهداف يك كسب و كار، سازمان يا موسسه را با زباني روشن بيان كند. بدين سبب خيلي ها در سراسر جهان به چاپ بروشور تمايل دارند. راه اندازي كسب و كار چاپ چنين آيتم هايي سود زيادي را به همراه دارد.

منبع: چاپ ديجيتال خانه طراحان سام" rel="nofollow" href="http://www.samdhprint.com/" target="_blank">چاپ ديجيتال خانه طراحان سام


برچسب: چاپ ديجيتال خانه طراحان سام، چاپ ديجيتال، چاپ ديجيتال فوري، قيمت چاپ ديجيتال،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۳:۲۷ توسط:كمالي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :